Neden EDM E-Mutabakat ?

Yasal geçerli

Maliye Bakanlığı nezdinde KEP ile gönderilmesi durumunda yasal geçerli kabul edilir. Denetim sürelerini onlarca kat düşürür. Ticaret mahkemelerinde ve icra dairelerinde birinci dereceden yasal delil olarak kabul edilir.

Zaman ve maliyet avantajı

İş ortaklarıyla yapılan BA, BS ve cari mutabakatların tek tek veya çoklu gönderilmesini saniyeler içinde yapar, zaman ve para tasarrufu sağlar. Tüm İş Ortaklarına her ay BA, BS ve cari ekstreler otomatik olarak gönderilmiş olur ve gönderilen tüm mutabakatlar EDM sistemlerinde yıllarca yedeklemeli olarak saklanır. Arşivleme maliyetlerini sıfırlar. E-Mutabakat hizmetimiz için mail ile gönderimde satın aldığınız kontör paketleri kapsamında ücretlendirilirsiniz. KEP ile gönderim durumunda ise iş ortağı sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. Tüm iş ortaklarınıza açılan KEP adresleri ücret içindedir. İş ortağı ekleme ve çıkarmalarda yeni KEP adresleri ve gönderiler için herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir.

Güvenilir

Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketi Intertech kuruluşu olan InterKEP üzerinden gönderimler saniyeler içinde ve en yüksek güvenlikle gider. Mutabakatların doğru iş ortağına gittiğine ve şirketle iş ortağı arasında gizli kaldığından emin olursunuz.

Anında erişim

Mutabakatlarınız arşivleme sırasında deforme olmaz, yıllar sonra dahi belgeye online ulaşabilir, üzerindeki yok olmayan e-imza değerinizle doğruluğunu ispatlayabilirsiniz.

Muhasebenize tam entegre

Resmi muhasebenize tam entegrasyon sağlanır.

Hızlı kurulum ve 7/24 Müşteri temsilcisi

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis destekleri sağlanır. EDM Merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi Size özel atanır.

Akıllı karşılaştırma ve raporlama

Tüm iş ortaklarınızla mutabakatlarınız için takip edilebilir altyapı sunar, cevapların sisteme kaydedilmesini sağlar, mutabakat raporlarının kolayca izlenmesi mümkündür. Uygulama sadece mutabık olup olmadığını kontrol etmekle kalmaz,cariekstresindeki farkları da bulup taraflara raporlar.

Sık Sorular Sorular