Kurumsal Web Sitesi

Benna Yapı Market | Yapı Ustası

1970 yılından bu yana Tokat'ta Hırdavat ve Nalburiye sektörüne yön veren ve öncülük eden müşterimiz, piyasanın ihtiyaçlarını belirleme ve bunları piyasaya sunma noktasında her daim yenilikçi ve lider olmuştur.

2010 Yılından itibaren yeni bir konsept ve BENNA markası ile müşterisinin huzruna çıktı. BENNA konsepti ile şu an Tokat ve civar illerde eşine rastlanmayan güzellikte bir yapı center olmuştur. Yapı Market mantığı ile hareket eden BENNA Tokat ve civar illerdeki ihtiyaç sahiplerine tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme imkanına sağlamaktadır.

Bahar Ayakkabı

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir.

Atakum Diş Polikliniği

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.