Hizmetler

Birlikte planladığımız, kolay yönetilebilir ve minimum bakım maliyetleri olan kurumsal web sitesi çözümlerini sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştiriyoruz.

E-ticaret her geçen gün biraz daha büyümekte ve çeşitlenmektedir. Size özel tema, modül, sanal pos yazılımı, sanal pos entegrasyonu ve XML entegrasyonları ile çok kısa sürede satışa başlayın.

Gelişmiş Drupal CMS sistemleriyle, Kurumsal Drupal projelerininize özel tema, modül, sanal pos yazılımı, sanal pos entegrasyonu ve XML entegrasyonları geliştiriyoruz

 

Dünyanın en gelişmiş Online Alışveriş sistemi Magento için, size özel tema, modül, sanal pos yazılımı, sanal pos entegrasyonu ve XML entegrasyonları geliştiriyoruz.

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. WordPress için tema, modül, sanal pos entegrasyonlarını geliştirmekteyiz.

iOS ve Android tabanlı telefonlar üzerinden; Kurumsal Web sitesi, E-ticaret çözümleri, Drupal, Magento, WordPress projelerinize müşterileriniz farklı kanallardan ulaşın.

İşletmenizin için kurumsal kimlik ve sosyal medya tasarımlarınızı biz hazırlayalım. İşletmenizi ve markalarınızı sosyal medya üzerinden kitlelere duyuralım. Reklam maliyetlerinizi en aza indirin ve satışlarınızı artırın.

Yıllarca emek verdiğiniz ürün veya hizmeti markalaşarak koruyabilirsiniz. Marka tescili ve belgeleme işlerimlerinizi bizimle yapın kafanız rahat olsun.

Projenizi tamamladıktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz. Sunucu ve kod bakım hizmeti ile sitelenizdeki sorunlara anında müdahele ile kesintileri en aza indiriyoruz.